KILKA SŁÓW O FIRMIE

Firma InBook powstała w 2001 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakładaliśmy ją z myślą o kształtującej się w naszym kraju społeczności internetowej, przyświecała nam idea szybkiego i łatwego dostępu do poszukiwanych towarów lub usług za pośrednictwem sieci www.
Założenie to jest fundamentem naszej strategii i to właśnie na jego podstawie wypracowaliśmy szereg atutów. Przez te wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy wiele bezcennych doświadczeń, na których opieramy dzisiejsze nasze rozwiązania i dzięki którym z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Wiemy jednak, że aby rozwijać się jeszcze dynamiczniej niż do tej pory potrzebujemy nowych możliwości finansowania naszych dalszych planów, dlatego pod koniec 2007 roku postanowiliśmy coś zmienić w naszej działalności. Zapadły decyzję mające znacznie przyspieszyć rozwój, a najskuteczniejszym sposobem wydała nam się warszawska giełda i jej rynek NewConnect, który pozwoli nam pozyskać kapitał, a także jeszcze bardziej uwierzytelni pozycję firmy na rynku.
Jako, że zawsze staramy się konsekwentnie dążyć do założonego wcześniej celu w 2008 roku firma została przekształcona w spółkę akcyjną.

Zmiana ta jest tylko pierwszym krokiem, przed nami jest ich jeszcze wiele - wierzymy jednak, że wszystkie nasze zawodowe plany zostaną zrealizowane.

Dzięki doświadczeniu mamy przyjemność zarządzać przedsięwzięciami, które już są rentowne, a wraz z ich dalszym rozwojem oczekujemy wzrostu satysfakcji zarówno Klientów jak i Akcjonariuszy.
zobacz więcej
 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Z powodzeniem prowadzimy kilkanaście przedsięwzięć internetowych, zaczynając od e-commerce na serwisach społecznościowych kończąc. Specjalizujemy się jednak głównie w handlu internetowym, który potrafimy obsłużyć na każdym polu - począwszy od zaprojektowania sklepu, poprzez jego obsługę, prowadzeniu kampanii reklamowych, a skończywszy na dostarczeniu zamówienia do klienta.

Zawsze do prowadzonych przez nas serwisów podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Przed rozpoczęciem pracy nad nowym sklepem analizujemy rynek, jego zapotrzebowania, cechy i możliwości tak aby wdrażany produkt miał nie tylko szanse zaistnieć na rynku - nasz produkt musi zajmować na nim najwyższe miejsca.

Dzięki pracy i pasji, które wkładamy w każde przedsięwzięcie, wiele z naszych projektów zdobywało prestiżowe nagrody w różnego rodzaju konkursach i rankingach. Jednym z tego przykładów może być sklep internetowy www.inbook.pl - co roku na podium w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Wprost.

WSPÓŁPRACA

Jeśli tylko stale rozwijający się internet wydaje się Państwu świetnym miejscem do robienia interesów serdecznie zapraszamy do współpracy, dzięki nam Państwa firma na pewno zaistnieje w nowoczesnym cyber świecie.

Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i sprostać wszelkim wyzwaniom jakie postawią Państwo przed nami.

Wystarczy jednynie do nas zadzwonić lub napisać mail - to nic nie kosztuje, a może przynieść wymierne korzyści.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział Gospodarczy.

KRS: 0000310188
NIP: 629-21-95-774
REGON: 277501658


Kapitał zakładowy: 679.783 zł

Alior Bank S.A.
10 2490 0005 0000 4520 8599 5771